.

.

COLOM Прилагодливи Губење на Клупата Фитнес Столче Мулти-Функција Професионални Седат-up Опрема, Опрема за Вежбање на Мажите Обука Опрема

COLOM Прилагодливи Губење на Клупата Фитнес Столче Мулти-Функција Професионални Седат-up Опрема, Опрема за Вежбање

DEN 15820.08
Количината на стоката

Различни агли,повеќе функции,8 видови на backrest висина прилагодливи,4 видови на седиште перница висина прилагодливи,4 видови на Арм подлога висина прилагодливи.На гира изметот може да биде укината, како целина,и тоа може да биде и ширевте здиплен само со едноставна собранието,Лесен за носење и чување,Само зема многу малку простор.Гира клупа може да се направи седат прозорци,гира веслање,гира клупата притиснете,гира птица,столче и други вежби методи,долгорочно секојдневно вежба за да може ефективно да се вежба рамената,рацете,половината,колковите и нозете.Тешки Изградба : Нашата тежина клупата се Направени од издржлив челична рамка,оваа опрема гарантира солидна изградба,На тренингот клупата е ко и прилагодливи губење на клупата 's структура нема да колапс под својата тежина обезбедување.Тоа е многу погодна за бизнис,теретана и семејна употреба,заштеда на простор,економски и прифатлива,обезбедување на вас со фитнес услови во секое време и секаде,обезбедување на здрав живот.Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас во секое време,јас се надевам дека нашите 100% одговор на прашања ќе се направи сте сигурни во производот,среќен шопинг!.Ова е салата дигање кревет со салата квалитет.Тоа има голем број на вредноста функции за да ги задоволат вашите различни потреби.Кога не се погодни да оди во теретана да се вежба,можете да го користите овој производ за да вежба дома convenientlyit е лесно да се продавница и да потрае,не го окупира просторот,и нема да падне од време на вежбање.Мека и носат-отпорни, кожа,освежувачки и дише.Подолг и поширок, панели се направи спортски поудобно.Ова фитнес опрема=функцијата на голем број на фитнес опрема,со тоа,вие можете безбедно да се вежба и да се добие совршено тело.Мултифункционален кревање кревет може да ви помогнат да добиете совршена фигура.Производ параметри : Име : Мултифункционален гира stool Gross тежина : 20 KGNet тежина : 18 KGLoad имајќи : 350kg Exercise делови : мускулите во различни делови на body Product материјал : задебелена пена висок квалитет на челик СТП leather Applicable луѓе : мажите и жените fitness Tips : Добредојдовте на нашата продавница!Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас.Ако не ви се допаѓа овој тип,можете да најдете други стилови.

R

Слични производи