.

.

HUACHEN-LS Автомобил led Сијалица 2X Супер Светло 360 степени 1156 Ba15s P21W Доведоа Автомобил Кочница Сијалица КОЧАН Чипови Авто Јачина на Светилка 1400LM 6000K Белата Црвено Жолта з?

HUACHEN-LS Автомобил led Сијалица 2X Супер Светло 360 степени 1156 Ba15s P21W Доведоа Автомобил Кочница Сијалица

DEN 825.36
Количината на стоката

100% Сосема Нов, со ВРВЕН Квалитет, Лесно да се Инсталира.Ниска температура, ниска потрошувачка на енергија и животниот век на 50000 часа.Нова LED технологија ја намалува потрошувачката на енергија од 40% до 80%.Ве молиме имајте во предвид оваа сијалица не е за светла или висок зрак светлина.Гаранција : Ние снабдување "1 Година" Гаранција !Било каков проблем во текот на гаранција време,ве молиме да бидат слободни да контакт. 100% Сосема Нов, со ВРВЕН Квалитет, Лесно да се Инсталира.Ниска температура, ниска потрошувачка на енергија и животниот век на 50000 часа.Нова LED технологија ја намалува потрошувачката на енергија од 40% до 80%.Ве молиме имајте во предвид оваа сијалица не е за светла или висок зрак светлина.Гаранција : Ние снабдување "1 Година" Гаранција !Било каков проблем во текот на гаранција време,ве молиме да бидат слободни да контакт.Опис : Тип : 1156 ba15s p21w s25 Uesd за : Кочница светла, Обратна светла, Пак сигнали, итн.LED чип : Најнов висока моќност Sapphire led чипови (супер светло) Brightness : 1400lm Light боја 6000 K white Material : Акрилик &Copper Voltage12v Shell Colorwhite Lifespan : 50,000 hours Package : 2x LED светла.

R

Слични производи