.

.

Клипот во Косата Екстензии Вистинска Човечка Коса, 120g 7pcs Клип во Косата Екстензии, 20 Инчи Природни Црна Мешани Костен Браун #1B/6/1B Човечка Коса Клип во Екстензии, Дво?

Клипот во Косата Екстензии Вистинска Човечка Коса, 120g 7pcs Клип во Косата Екстензии, 20 Инчи Природни Црна

DEN 2610.48
Количината на стоката

【Вреди Секој Денар Обичните испорака : 3-5 дена да пристигнат. 【Супериорна Услуга】Ако имате било каков проблем по добивање на производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.Ние ќе ви обезбеди најдобра услуга за да се обезбеди вашето задоволство.Што е смислата на животот?Овој проблем се соочува Аурора за долго време.Со порастот на возраста и искуството, Аурора видов многу жени се наплатува од страна на trivialities на животот, но не еден ден беше за сопствената среќа.Е ова значењето на животот?НЕМА!Жените треба да ги покажат своите најубавите страна на најдобра возраст!.Покрај тоа, Аурора најде дека сегашната човечка коса на пазарот е многу хаотичен, многу продавачи микс животински влакна во производите, а потоа ги продаваат на корисниците, како вистински човечка коса.Со цел да се даде придонес да се прочисти човечка коса на пазарот на животната средина, обезбедување квалитет и прифатлива човечка коса на клиентите.Аурора основана AMABAOBAO.

R

Слични производи