.

.

Yoidesu Мобилен Телефон Екран Филм, Анти Ѕиркаат Екран Заштитник, со Високо Чувствителен Одговор, со Високо Чувствителен Одговор

Yoidesu Мобилен Телефон Екран Филм, Анти Ѕиркаат Екран Заштитник, со Високо Чувствителен Одговор, со Високо

DEN 2359.20
Количината на стоката

【Анти-отпечатоци】 анти-ѕиркаат екран заштитен слој го спречува отпечатоци и намалување на отпечатоци лепило стапка. 【Животот е долга】 штити мобилен телефон со екран од и груби предмети и се протега на работниот век на вашиот мобилен телефон. 【Висок квалитет】 9h цврстина калено стакло материјал, многу издржливи, експлозија-доказ и отпорен на гребење, погоден за A9 мобилни телефони. 【Висока чувствителност】 Високо чувствителни одговор, тоа ви овозможува непречено игра, разговор и прелистување искуство. 【Анти-авијација】 ефикасно спречување други лица од voying тајни информации, и може да те направи јасно да се види на екранот.Функција : 1. Ефикасно спречување други лица од peeping вашата тајна информации, и во исто време може да направи да го видите на екранот јасно.2. 9 H цврстина калено стакло материјал, многу издржливи, експлозија‑доказ и отпорно на гребење, погоден за A9 мобилни телефони.3. Заштита на вашиот телефон екран од и груба објекти, како и продолжување на работниот век на вашиот телефон.4. Анти‑peeping екран заштита на филм може да се спречи отпечатоци од прсти и намалување на отпечатоци лепливоста стапка.5. Со високо чувствителен одговор, тоа ви дава мазна игри, четувањето и прелистување искуство.Спецификација : Предмет Тип : Калено Стакло Анти Ѕиркаат Екран Protector Material : Калено Glass Product Боја : Како На Слики Прикажани Производ Тежина : Околу. 177g / 6.2 oz Applicable Модел : За A9 Мобилни Телефони Пакет Листа : 1 x Анти-Ѕиркаат Калено Film1 x Sticker1 x Снимањето Раководство.

R

Слични производи