.

.

TORRAS Компатибилен за iPhone 11 Случај Тенок Одговара,[Тенок Уште Заштитна][Свиленкаста на Допир] Тешко Пластични PC Ултра-Тенок Телефон Случај со Мат Финиш Слој

TORRAS Компатибилен за iPhone 11 Случај Тенок Одговара,[Тенок Уште Заштитна][Свиленкаста на Допир] Тешко Пластични

DEN 359.76
Количината на стоката

[Ултра-тенки & Нула Товар] : TORRAS тенок одговара заштитна i Phone 11 случај е нашиот најголем класичен предводник на серијата со само 0.03 инчен дебелина и 18.1 g тежина.Тоа буквално исчезнува во вашата рака како втора кожа, сепак, брилијантно го заштитите вашиот телефон од гребење и удари.Луксузна & минималистички i Phone 11 случаи за исклучителен вас. [Целосна Заштита] : Откако бил конструиран и тестирани за да се постигне грубост, наменска i Phone 11 телефон случај со 1.0 mm и 1.2 mm покрена bezels лифт екран и камера исклучување на рамна површина, монтирање на екранот заштитник добро, спречување на оштетување, без да влијаат на употребливост на допир на страни. [Цврст Стисок & Џеб Пријателски] : Љубов во еден допир.Метална подлога боја, анти-бледнее лак и кожата мазна завршница се обработуваат само за одлична контрола.Оваа i Phone 11 телефон поклопецот е како кадифе на тврди површини во и надвор од џеб лесно без lint да се почитуваат тоа.Совршено се Вклопуваат & Секогаш Чувајте ги чисти] : i Phone 11 тенок случај опремени со прецизни делови одговара на вашиот телефон совршено, и поддршка на безжичната полнење и tactility чувство како на голи телефон.Три-слој боја гаранции неверојатни функции да се држи подалеку мрсна отпечатоци од прсти, yellowing или масло.Чувајте ги чисти, останете совршеност. [Вие Ќе Добиете] : i Phone 11 тенка случај(6.1) со 100% автентични 365-ден гаранција со еден бесплатен замена во текот на периодот.Се чувствуваат слободни да не контактирате на : еднаш кога ти треба помош. [Компатибилност] Само се Вклопуваат за i Phone 11 6.1 инчи.Она што го Засени TORRAS Тенок Одговара i Phone 11 Случај Најдобри Меѓу СИТЕ?. 1.Тенок уште Заштитна - го имаат најдоброто од двата светови. 0.03 во, 0.65 оз i Phone 11 тенок случај со 4 слоеви на материјали кои се увезени од Германија и Јапонија, каде што добро познат за исклучителна craftmanship и одличен квалитет.Тоа се вклопува беспрекорно со вашиот i Phone, без додавање на големо, Покажувајќи вашиот уникатен вкус и заштита на безбедноста на вашиот имот. 2.Убавина - Три Сфери на уметноста. *Свиленкаста на Допир : На Мат Нано Oleophobic Слој носи случај со кадифена-текстура се чувствуваат.Секој допир на вашиот i Phone 11 предмети се буди внатрешниот задоволство. *Совршен, Беспрекорен : Користење на lotus leaf bionic дизајн за да се обезбеди hydrophobic и oleophobic карактеристики, предмети за i Phone 11 никогаш не дамка, прашина или мрсна отпечатоци од прсти, го рефлектираат вашиот пристојност. *Аеродинамичен Дизајн : Рационализација контури, нежен сјај да те направи миленик на модата и луксузот. 3. Прв клиент - се Чувствуваат комотно.Десет години на изработка за едноставност.Се придржуваат до корисникот вредност како центар и ги извршуваат најдобар мобилен телефон заштита решенија за i Phone 11 телефон случај.

R

Слични производи