.

.

CUILAN Аква | за еднократна Употреба Складирање (Сендвич) Намалување на Силиконското Перниче, Храна Одделение за Обновливи Кујна,Јадење & Бар (Портокал)

CUILAN Аква | за еднократна Употреба Складирање (Сендвич) Намалување на Силиконското Перниче, Храна Одделение

DEN 1706.40
Количината на стоката

· Секој Елиминира Илјадници еднократна употреба на Пластични Кеси Од завршуваа Во Нашата Океаните Или Депонии. · Тие Имаат Четири Бои За Да Се Изберат За Да Се Задоволат Сите Ваши Потреби. · Целосно Функционална, Само-запечатување, Обновливи Алтернатива За еднократна употреба на Пластични Кеси.Плус, за Разлика од Традиционалните Пластични Кеси,Торба Не Содржат BPA, Без ПВЦ, И Не Латекс.Чувајте Ги Вашите Безбедна Храна Од Загадувачи Во Вреќи. · 1 X Торба. · Карактеристики На Иновативни Воздух-тесни, Малку-loc Печат Да се Задржи Свежа Храна За Чување, Маринада, И Sous врски, за да обезбедат.Чувајте ги Вашите Храна е Хранливи материи, Вкусови И Сокови Заклучени Во.Само Burp Вашиот Stasher Да Се Отстрани Вишокот На Воздух И Малку Печат Затворени. · Храна одделение силиконски е безбедно за употреба во замрзнувач, микробранова, машина за миење садови, врела вода, и се става плехот во рерна и до 400 степени Целзиусови· Тие имаат четири бои за да се изберат за да се задоволат сите ваши потреби· Секој елиминира илјадници еднократна употреба на пластични кеси од завршуваа во нашата океаните или депонии· 1 x кеса· Карактеристики на иновативни воздух-тесни, малку-loc печат да се задржи свежа храна за чување, маринада, и sous врски, за да обезбедат.Чувајте ги вашите храна е хранливи материи, вкусови и сокови заклучени во.Само burp вашиот Stasher да се отстрани вишокот на воздух и малку печат затворени· Целосно функционална, само-запечатување, обновливи алтернатива за еднократна употреба на пластични кеси.Плус, за разлика од традиционалните пластични кеси,торба не содржат BPA, без ПВЦ, и не латекс.Чувајте ги вашите безбедна храна од загадувачи во вреќи.

R

Слични производи