.

.

Челична Решетка Глава на Машина со Завртки, Црна Оксид Заврши, ги Исполнува ASME B18.6.3, #1 Филипс Диск, #4-40 Тема Големина, 3/16 Должина, Целосно Навој, Увезени (Пакување од 100

Челична Решетка Глава на Машина со Завртки, Црна Оксид Заврши, ги Исполнува ASME B18.6.3, 1 Филипс Диск, 4-40

DEN 172.56
Количината на стоката

Тие Се Достапни Со Различни Главата Форми.Пакет количина : 1. Видот на производите : Завртки.Пакет димензии : 0.508 cms Lx12.7 cms Wx12.7 cms H.Машина завртки се навој сврзувачки елементи кои се обично се користи со ореви или drilled и прислушувани (навој) дупки.Тие се достапни со различни главата форми, кои се утврди како на завртката се поврзува со парење површина, и се вози стилови, што се утврди типот на возачот се бара за инсталација и отстранување на завртка.

R

Слични производи