.

.

LIXFDJ Тркалезна Маса, Боја Страна Маси Десерт Продавница Ресторан на Јадење Маси Патио Градина Јадење Маси Големина: 60 73CM (Боја : Розова боја, Големина : 60 73CM) Кодот на П

LIXFDJ Тркалезна Маса, Боја Страна Маси Десерт Продавница Ресторан на Јадење Маси Патио Градина Јадење Маси

DEN 2251.20
Количината на стоката

1. : На countertop е третирани со сигурна заоблени ќошиња, и метал countertop се попрскува со пластика.Тоа не се плаши од сонце и дожд и е погодна за различни сложени средини. 2. : Големина : 60*73 CM 。Боја : Црна , Сива , Бела , Сина , Розова , Зелена , Жолта 。Материјал : Метал/железо. 3. : Применливи сцена : дневна соба, спална соба, балкон, канцеларија, хотел, соба, ресторан, кафуле, фризер, облека продавница, бар, клуб, итн. 4. : Ниска температура заварување на лим формирање, ниска температура заварување гарантира дека производот е поцврста и посилна, и заварување место е мазна и детални. 5. : Ако имате доволно време, се надевам дека ќе можат да влезат во нашата продавница да ги пребарувате , да имаме стотици маси и столчиња за што да се избере, сметам дека секогаш постои една за вас. : Големина : 60*73 CM : Боја : Црна , Сива , Бела , Сина , Розова , Зелена , Жолта : Материјал : Метал/железо : На countertop е третирани со сигурна заоблени ќошиња, и метал countertop се попрскува со пластика.Тоа не се плаши од сонце и дожд и е погодна за различни сложени средини : Ниска температура заварување на лим формирање, ниска температура заварување гарантира дека производот е поцврста и посилна, и заварување место е мазна и детални : Применливи сцена : дневна соба, спална соба, балкон, канцеларија, хотел, соба, ресторан, кафуле, фризер, облека продавница, бар, клуб, итн. : Ако имате доволно време, се надевам дека ќе можат да влезат во нашата продавница да ги пребарувате , да имаме стотици маси и столчиња за што да се избере, сметам дека секогаш постои една за тебе. : Ние ги користиме меѓународните логистика, производи генерално треба 15-25 дена да брод, ако повеќе од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот што е можно поскоро; : Овој производ е рачно мери, грешка е нормално 1-2 cm; : Некои грешки може да се случи поради светло, дисплеј и снимање агол; тоа не е голем квалитет прашање; : Ние ќе пак секој производ правилно.Ако постои било оштетување за време на транспортот, ве молиме да не контактирате на време!.

R

Слични производи