.

.

Рафинирани 7Packs18inch 30stands/пакет Senegalese Пресврт Капчиња Плетенки 16 Бои Avaliable за Црни Жени Ниска Температура Влакна Синтетички Плетење на Косата Екстензии (18inch,#530)

Рафинирани 7Packs18inch 30stands/пакет Senegalese Пресврт Капчиња Плетенки 16 Бои Avaliable за Црни Жени Ниска

DEN 647.76
Количината на стоката

Синтетички влакна Senegalese Пресврт Капчиња Плетенки Ombre Коса екстензии.Може да го прилагодите многу други во боја за вас, 18 инчен 30 насоки/пак, Околу 75+-5gram/Пакет.Рака Плетенка, Капчиња Плетенки коса, Лесна за Употреба & Управувате, и Може да се Подели 2 X Пресврт Коса.Превозот од FBA,тоа ќе трае 2-10 работни денови.Љубезно Потсетување : Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис, ние ќе се обидеме потрудиме да slove проблем и да се направи сте задоволни со тоа.Ние 100% гаранција дека ќе се добие целосна наплата во навремено.

R

Слични производи