.

.

IBUYKE Мали Footstool Цврсто Дрво и Индустриски Двојно Тоалетна Хартија Носителот, Селски Тоалетна Хартија се Тркалаат Носителот, GL-BD020&TZJ002G

IBUYKE Мали Footstool Цврсто Дрво и Индустриски Двојно Тоалетна Хартија Носителот, Селски Тоалетна Хартија се

DEN 479.76
Количината на стоката

УДОБНОСТ И СТАБИЛНА КОНСТРУКЦИЈА : Висок квалитет дебели и висока густина сунѓер, поудобно и мека од обичните footstool.Рамката е изградена на квалитетот цврсто дрво, и да се осигура здрав база на овој подложка за нозе.тоа е специјално дизајниран за удобност со часови се одмара нозете на тоа.(МОЖЕ ДА БИДЕ ДОНЕСЕНО ВО 2-6 ДЕНА).СОВРШЕН ВИСИНА ЗА МАЛИ ДИМЕНЗИИ.Тоа не е премногу ниска или висока со големина на 28x28x25 cm(11.02 x11.02 x 9.84 во).Одлично за децата да седат на или се совпаѓаат со вашето дневна стол.Оваа мала столче е одлична за седење или одмара нозете на.Елегантна и шик дизајн со класа декоративен изглед натпревар за многу место.ПОВЕЌЕ ФУНКЦИИ : Овој ѕид монтирани ткиво се тркалаат ги овозможува лесно замена на ролна тоалетна хартија.Дрво складирање полица обезбеди простор за да поставите телефонот, списание, растенија, воздухот се два и други лични мали предмети, кои слободни до вашите раце и да се избегне намалувањето на предмети.МУЛТИ-ФУНКЦИЈА : Овој стилски отоманската може да се користи кога се облечени во спалната соба, ставање на чевли во entryway, со остатокот на стол или користење како подложка за нозе под маса.Идеален за дневната соба, гостинската соба, спална соба, дома станица, канцеларија, entryway е така натаму.Забелешка : Овој мал footstool е повеќе погоден за деца.Возрасни, исто така може да ги пласираат своите нозе.Ве молиме погледнете го големина на табелата при купување.ГРИЖЕТЕ се-СЛОБОДЕН НАБАВКА : да Се увери дека IBUYKE секогаш се клиент искуство како врвен интерес.Ние сме секогаш тука да обезбеди професионална услуга на клиентите пред и по купувањето.Не чекајте повеќе, донесе ѕид монтирани тоалетна хартија носителот дома.

R

Слични производи