.

.

KGEZW Dictaphone Аудио Глас Активира Снимање на Лозинка за Заштита Променлива Репродукција на MP3 Плеер Дигитална Voice Recorder (Капацитет : 8GB)

KGEZW Dictaphone Аудио Глас Активира Снимање на Лозинка за Заштита Променлива Репродукција на MP3 Плеер Дигитална

DEN 4677.12
Количината на стоката

0.6 инчен скрши законик LCD екран.Снимањето формат : MP3, WAV.Поддршка за време на снимањето, сегментирано снимање, снимањето монитор.Поддршка времето печат за снимки.Поддржуваат заштита со лозинка.Меморија : 8 GB/16 G optional Recording формат : MP3, WAVRecording bit rate : 32kbps/64/128kbps/512kbps/1536kbps Support глас активира снимање(VOR)0.6 инчен скрши законик LCD screen Support време на снимањето, сегментирано снимање, снимањето monitor Support времето печат за recordings Support лозинка protection Music игра,поддршка музика формат MP3/WMA/WAV/FLAC/APESupport времето рекорд, Линија-во record Support променлива брзина на репродукција Поддршка A-B repeat (повтори), премотување напред/брзо назад Вграден-во со висок квалитет speaker Work како се вози на слободен USB флеш disk Built-во 400m Ah литиум battery Support systerm : Windows98/Ми/2 K/XP/Vista Package includes1 x Дигитален Снимач на Глас 1 x USB Cable1 x Earphone1 x Корисникот Manual Note : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Поддршка телефонска служба, евиденција по сегмент автоматски додека се јавувате.

R

Слични производи