.

.

DOITOOL 2 парчиња Деца У Облик на Мека Четка за заби Главата за Белење на заби Масажа Четка за заби U - Тип Четка за заби Целата Уста четкичка за Заби за Деца

DOITOOL 2 парчиња Деца У Облик на Мека Четка за заби Главата за Белење на заби Масажа Четка за заби U - Тип

DEN 273.36
Количината на стоката

деца у тип четка за заби Можете да ја користите оваа симпатична четка за заби за да се направи вашето бебе пракса за четкање.деца у облик четка за заби Овој деца четка е мал и лесен, децата лесно може да се одржи, и не е лесно да падне.деца прирачник четка за заби направени од високо - квалитетен материјал, безбедно и издржливи, и може да се користат со доверба.деца обука четка за заби може да се исчисти забите во сите правци и се грижи за деца на оралното здравје.орална чиста четка за заби уникатна и прекрасна дизајн може да ги привлече деца внимание и да ги направи да падне во љубов со четкање на забите.Опис 2 парчиња Деца У Облик на Мека Четка за заби Главата за Белење на заби Масажа Четка за заби U - Тип Четка за заби Целата Уста четкичка за Заби за Деца Карактеристики - Материјал : Силикон - Боја : Skyblue Светло Зелена.- Големина : 8x5x1. 3 cm.Пакет Вклучувајќи 2 x Детска Четка.

R

Слични производи