.

.

Конектори 10pcs-100pcs 8-пински Terminal Штекер Plug Бакар Метал Случај Shield Случај MDC-8-02 DIN Терминал Socket - (Должина на Кабел: 10pcs Пакет)

Конектори 10pcs-100pcs 8-пински Terminal Штекер Plug Бакар Метал Случај Shield Случај MDC-8-02 DIN Терминал

DEN 2008.80
Количината на стоката

Кабел должина : 10pcs пакет.Заштита на животната средина материјали, притисок стабилност, брз одговор.Амбиентална температура : -20 ~ + 70 ℃.Живот : 10.000 пати.Номинална оптоварување : DC 2 A 30 V. 8-пински Terminal Штекер Plug Бакар Метал Случај Shield Случај MDC-8-02 DIN Терминал Штекер Опис на производот : заштита на Животната средина материјали, притисок стабилност, брз одговор Амбиентална температура : -20 ~ + 70 ℃ Живот : 10.000 пати, Отценети оптоварување : DC 2 A 30 V Контакт отпор : ≤ 30mΩ Изолација отпор : ≥ 100mΩ Објект специфики : Пакет : Yes Products статус : STOCKType : Plug Model број : S Терминал Штекер.

R

Слични производи