.

.

Apple MacBook Pro со Допир Бар 13-инчен Ретината, 2.3 GHz, Quad-Core Intel Core i5, 8GB RAM, SSD 256GB - Сребро. (Види Модел) (Обновена)

Apple MacBook Pro со Допир Бар 13-инчен Ретината, 2.3 GHz, Quad-Core Intel Core i5, 8GB RAM, SSD 256GB - Сребро.

DEN 19460.16
Количината на стоката

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. 2.3 GHz, quad-core Intel Core i5 Процесор.Брилијантен Ретината се Прикаже и со Вистински Тон технологија.Без допир бар.Intel Ирис Плус Графика 655. Ultrafast SSD.Четири Thunderbolt 3 (USB-C) пристаништа.До 10 часа на батеријата.Ова пред се во сопственост или обновена производ е професионално да се проверуваат и тестираат да работат и да изгледаат како нови.Како производ станува дел од Обновен, вашата дестинација за пред-сопственост, реновиран производи : купувачот го купува нов производ и го враќа или занаети тоа во понови или различен модел.Дека производот е прегледан и тестирани за да работат и да изгледа како нов од квалификуваните понудувачи.Тогаш, производот се продава како да се Обновува производ на .Ако не сте задоволни со купување, обновени производи ги исполнуваат условите за замена или рефундирање на под Обнови Гаранција.

R

Слични производи