.

.

Suave Професионалци Hairspray Luxe Стил Инфузија Мазна Анти-Влажност 8.5 оз (Пакување од 3)

Suave Професионалци Hairspray Luxe Стил Инфузија Мазна Анти-Влажност 8.5 оз (Пакување од 3)

DEN 551.76
Количината на стоката

Добар анти-влажност hairspray - Иако спречување на влажност е од суштинско значење за време на жешките месеци, добар анти-влажност hairspray може да се користи на целата година.Најдобрите карактеристика на овие hairsprays е дека тие се спречи frizz.Така, тоа е не само за спречување на frizz предизвикани од магла, магла и снег : тоа е, исто така, за спречување на frizz предизвикани од магла, магла и снег. 95% влажноста - Ова богато асортиман на предмети го прави вашиот секојдневен стил изгледа како неверојатна како што тоа го прави кога вашиот стилист прави тоа.Со ултра-фини магла, ова мазнење анти-влажност hairspray обезбедува задржете за frizz отпор дури и во 95% влажност, обезбедувајќи brushable заврши.Заштита на фризури - без разлика Дали имате краток боб со удира или црвениот тепих кадрици, овие спрејови за коса заштитете го вашиот стил против ветерот и влажноста на воздухот, оставајќи вашата коса убава.Мириса Прекрасно - Одличен за сите-ден за чекање, не шушка, е идеален за тенка коса, и мириса прекрасно.Ова е одлична контрола, не-леплива, не израстоци, и мала тежина.Frizz отпор - Со ултра-фини магла, ова Мазнење Анти-влажност Hairspray обезбедува контрола за frizz отпор дури и во 95% влажност, обезбедувајќи brushable заврши.Suave Професионалци Luxe Стил Анти Влажност Hairspray : Luxe стил hairspray со 72-часовен frizz отпор.Опис Големина : Пакет од 3 Luxe стил инфузија анти-влажност hairspray инспириран од најдобри производи во салони, овој луксузен колекција на производи помага да се направи вашиот секојдневен стил изгледаат како добри како кога вашиот стилист прави тоа.Оваа мазнење анти - влажност hairspray, со ултра-фини магла, нуди задржете за frizz отпор дури и во 95% влажност додека даваат brushable заврши.Наспроти не-климатизација шампон салон докажано да се одржи како и kerastase laque couture микро-магла одредување hairspray.

R

Слични производи