.

.

Betti Луксузни Модни Дрвени Супер Мода Накит Кутија, Кожа Casket за Организатор Случај со Огледало Накит Кутија Разбраното Подарок Кутија (Боја : Жолта)

Betti Луксузни Модни Дрвени Супер Мода Накит Кутија, Кожа Casket за Организатор Случај со Огледало Накит Кутија

DEN 1848.00
Количината на стоката

- Лесен и простор за заштеда, одлична за домашни или отворено патување. - Исто така една убава украс декорација на вашиот облекување маса или како подарок за вашите пријатели. - Одговараат на вашите потреби совршено и да ја задржите накит чисти. - Гроздобер цвет дизајн, убава Накит складирање кутија. - Совршен за чување/ прикажување на вашиот омилен накит, нараквица, обетки, ѓердани, brooch, косата клипот или повеќе.Спецификација : Име : Луксузни Модни Дрвени Супер Мода Накит Box Product Карактеристики : дрвени накит box Width : 23cm Item Должина : 34cm Item Тип : Накит Пакување Display Item Дијаметар : 34cm Jewelry Пакување Дисплеј Тип : Подарок Boxes Item Тежина : 2500g Material : Wood Item Висина : 25cm Package Вклучува : 1 парче Накит Box Because овој производ се мери со рака, големината е дозволено околу 2 cm разлика.и тежина е груба информации.за уп.само .ако сакате многу специфични информации.Бидејќи овој материјал е класична природно дрво, рачно изработени, па неизбежно е дека некои недостатоци, ако не ум, ве молиме да не купи.ви благодариме.

R

Слични производи