.

.

Картер е Бебе Девојките 2-Pack Памук Нозе Пижами

Картер е Бебе Девојките 2-Pack Памук Нозе Пижами

DEN 599.76
Количината на стоката

100% Памук.Патент затворање. 100% памук сплетам - пижами не пламен отпорни и треба да одговара удобно.Tagless за детето удобност.Безбедност табот низ врвот на патент се штити бебето брадата.Пакување од 2 сит се вклопуваат нозе памучни пижами, zip од брадата до глуждот со изграден во gripper footies.

R

Слични производи