.

.

NSHDR Телефон Ѕид-Монтирани Дома Земјени го Суспендира Функција Redial (Боја : D: D)

NSHDR Телефон Ѕид-Монтирани Дома Земјени го Суспендира Функција Redial (Боја : D: D)

DEN 1342.08
Количината на стоката

♥Едноставна и великодушни линии, со тече крива убавина. ♥Почитувани купувачи, последниот сет на бирани броеви може да се redialed, внимателен дизајн. ♥Dual-користење на домашна телефонот на маса ѕид, компактен и не го окупира вашиот простор, исклучителна мода. ♥Копчето гранули имаат јасна текстура, лесен за допир, разумни изгледот, и чувствителни копчиња. ♥Овој телефон доаѓа со исклучување на функцијата, стилски дизајн, мали и исклучителна.Име на производ : Ѕид Монтирани Telephone Product големина на : 17.2*8.1*5.7 cm Product материјал : пластични shell Product боја : бела, црвена, зелена, blue This земјени е копчето слушалка интегрирани, многу durable This производ може да се користи во различни прилики, како што се бања, кујна, дневна соба, итн.Тоа е погодно за да одговори на телефонот.осигурете се да ги остварите вашите контакти лесно.

R

Слични производи