.

.

Aoxjox Троица Висока Waisted Јога Панталони со Џебови за Жените Стомак Контрола Крст-Половината Crossover Тренингот Leggings

Aoxjox Троица Висока Waisted Јога Панталони со Џебови за Жените Стомак Контрола Крст-Половината Crossover Тренингот

DEN 647.76
Количината на стоката

СЕ КАНДИДИРА МАЛИ!!ве молиме изберете големина до, овие тренингот leggings ние да ги водат мали оваа започне, па ние мислиме дека изберете големина up ќе биде подобро се вклопуваат за вас.Овие висока waisted јога панталони со џебови за жените се дизајнирани во нашите сопствени buttery мека ткаенина дека се чувствува како втора кожа со умерена компресија, клеча доказ, пот доказ, Не пред пораст споеви.Тие карактеристики на корселе со прекрасен V-форма на предните и убава назад цвест во задниот да го обликуваат вашиот glutes.Странични џебови дизајн за чување на вашите лични предмети.Висока waisted leggings со странични џебови дизајн за чување на вашите лични предмети.Овие женска тренингот leggings се совршен избор и ќе ги сакам кога ќе ги носи !.СЕ КАНДИДИРА МАЛИ!!ве молиме изберете големина до, Троица висока waisted јога leggings : моделот носи големина M : 28" половината, 35" колковите, 39" glutes, 5'5" / 145lbs Aoxjox троица јога панталони функција висок корселе за најдобри стомак контрола.Нашата троица, висок пораст атлетик & тренингот leggings, исто така делува како удобно shapewear.Нашите корселе споеви-дизајн кој направи да изгледате совршено за време на вашиот workout Breathable и влага-wicking тренингот ткаенина лифт пот брзо за да се задржи удобно.Можете да направите било тренингот носи нашиот trinitity јога панталони Овие висока waisted leggings за жените е најсовршениот јога панталона за тренинг, јога, работи, спорт, фитнес Нашата троица, црна тренингот leggings користи врвен квалитет ткаенини, Нашите жени работи leggings се совршени за дневна носат или носење на тренингот.Тие се дизајнирани за тренингот јога, трчање, фитнес.Овие активни leggings мора да стане вашиот омилен тренингот & јога панталони.

R

Слични производи