.

.

Возен Овошје Кошница со Тркала, Кујна Рек 360°Складирање Рек Ротирачки Колички Подвижен Кат-Стои Мулти-Слој Растително Овошје Шупливи Кошница за Бања, Кујна,Црна,3F

Возен Овошје Кошница со Тркала, Кујна Рек 360°Складирање Рек Ротирачки Колички Подвижен Кат-Стои Мулти-Слој

DEN 3431.76
Количината на стоката

✔Високо-Квалитетни Материјали : изработена од јаглероден челик, тоа е стабилна и издржливи без ' рѓа.Answer : ___________________________ Note : Само 1*кујна количка, без никакви други додатоци. ✔360° на Ротација : Со универзалната тркала, 360° за лесно чистење, слободно движење.Шупливи дизајн, силна воздухот пропустливост. ✔Ротирачки Барабан : Ротирачки барабан дизајн, тоа е полесно да се добијат повеќе директни ротари да добиете повеќе пригоден, користете различни; слој растојание е зголемено од двете страни на ограда за заштита на заштита на стоката не слајд, повеќе увери. ✔Разноврсна Користи : Мултифункционален чување на управување, соодветни за вашата кујна, бања, дневна соба, спална соба, итн. ✔Нема Потреба да го Инсталирате : Без инсталација дизајн, само ја отвори и употреба. 3/4/5 ниво комунални кошничката има многу голем простор за складирање, кој ги зачувува вашите подот и ги зголемува употребата на просторот.Ако имате било какви прашања во врска со нашата кујна количка, ве молиме контактирајте ме во времето.Складирање сценарио : Кујна складирање, спална соба за складирање, дневна соба за складирање.заштитна ограда дизајн, мулти-слој за складирање заштедува простор, убави и стилски.Се користи како облекување маса во спалната соба, место козметички производи.Име на производ : Кујна Складирање Рек Shelf Product материјал : Јаглероден челик на лак дека bakes Product стил : подот type Product големина : 3 слоја : 60cm X 34cm4 слоеви : 75.6 cm X 34cm5 слоеви : X 90cm 34cm Product боја : black Package листа : 1*кујна количка (без какви било други додатоци)ве Молиме имајте во предвид : 1. Предмети може малку да се разликуваат од фотографии во однос на бојата се должи на осветлување или вашиот монитор екранот.2. Мала грешка при мерење може да постои поради прирачник за мерење кои се користат.3. Купи со доверба : Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, и wholeheartedly ви обезбеди со задоволство.

R

Слични производи