.

.

WYQ Tassel Црвена Маса Тркач Линија, Памук и Лен Табела Тркач за Јадење на Маса, ТВ Кабинет, Кафе на Маса, Чевли Кабинет, Тремот (Боја : Црвена, Големина : 33cm×300cm)

WYQ Tassel Црвена Маса Тркач Линија, Памук и Лен Табела Тркач за Јадење на Маса, ТВ Кабинет, Кафе на Маса, Чевли

DEN 1331.52
Количината на стоката

★Вие сте добредојдени да нарачате, ве молиме изберете вистинската големина пред да нарачате. ★ГОЛЕМИНА : 33cm×150см , 33cm×180cm , 33cm×200cm , 33cm×230cm , 33cm×280cm , 33cm×300cm 1 инч = 2.54 см. ★ЗНАЧЕЊЕ : табела е некомплетна без табела тркачи.Табела тркач не само што обезбеди добро место за да поставите вашата прибор за јадење, но исто така може да спречи spills и гребнатини на маса при додавање стил и стилот. ★Времето за испорака е 10-15 дена, и се врати опсегот е околу 30 дена.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. ★Грижете се-Бесплатно Гаранција : Ако не сте задоволни со нашата маса тркач за било која причина, само нас контакт и ние и ветуваме да ви даде совршен одговор.Име на производ : Табела Runners Material : Памук и linen Washing : Рака мие, висат сува, не кајгана и машина за миење (машина за миење ќе влијае tassel pendant)Димензии : 33cm×150см , 33cm×180cm , 33cm×200cm , 33cm×230cm , 33cm×280cm , 33cm×300cm Dimension пресметка метод : 1 инч = 2.54 см★Карактеристики : 1. Памук и лен : Ткаенина и има чувство на drape, се чувствувам многу добро, се одрази на вашите висок квалитет на живот.2. Таписерии изработка : Уредни, прецизната изработка и повеќе внимание на деталите се направи посилни и потрајни.3. Убаво табела Тркачи : Романтични, елегантен, модерен и згодна табела тркачи додадете сјај на вашиот живот.4. ЗА СИТЕ ПРИЛИКИ : Тоа може совршено да се појави на маса врвот на празници, свадби, партии и скара.Тоа е исто така погоден за секојдневна употреба на семејството, кујна и мебел декорација.5. Тоа може да игра декоративни и заштитни ефект врз вашиот мебел, подобрување на вкусот и намалување на судирот на садови и други предмети поставени на tabletop.6. Табела тркачи може да се користи на маса, чај маса, ТВ ковчегот, чевли ковчегот, тремот ковчегот, на кревет, различни стилови и различни ефект може да се направи вашето домаќинство средина е полна со свежи чувство.★Совети : 1. Рачно мерење на производ големина, затоа што секој човек мерење технологија е различна од мерења на локации, и грешка е помеѓу 1-2 инчи.2. Производот е за сите вистински објект снимање, но поради фактори како што се светло, опрема, камера Агол и компјутер резолуција, вистински објект примена може да биде различен од фотографијата.Ве молиме да земете во вистинска работа како стандард.3. Времето за испорака е 10-15 дена, и се врати опсегот е околу 30 дена.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

R

Слични производи