.

.

Накит Прикажува Биста 5pcs Накит Екранот Рек Смола Половина се Соочуваат Жените Манекен Главата и Раката Екранот Ѓердан Earring Манекен Главата Биста на Екранот Постав?

Накит Прикажува Биста 5pcs Накит Екранот Рек Смола Половина се Соочуваат Жените Манекен Главата и Раката Екранот

DEN 3126.96
Количината на стоката

Накит биста стојат ви помага да останете организирани без да се води до многу простор на вашиот контра врвот или салон фиока.Со гордост ги прикажете вашиот избрани накит објекти за чување, вклучувајќи ѓердани,обетки,приврзоци или синџири во естетски префинета и елегантен начин.Мазна смола биста стои со гланц носи alluring чувство на било екранот стојат или продавница за накит фронт.Здрав биста да ги прикажете вашиот ѓердан и earring.Лесни за лесен транспорт и стабилна се залагаме за екранот.Одлично за продавници и продавачи да покажат накит.Накит екранот е одлична за лична употреба во домот и стакло контра блузи во продавници или саеми.Име на производ : накит екранот stand Material : Resin Color : Црна,Бела,Blue Don не Вклучува никакви Додатоци!storageprompt : 1.Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.2.Освен за екранот стојат во производот фотографија,други предмети кои не се вклучени.3.Ве молиме имајте предвид дека различни монитори може да предизвика мала боја разлики,ве молиме да се разбере.4.Поради тоа што е рачно мери,постојат неколку грешки,ве молиме обратете се до вистинската големина,ви благодарам.5.Нашата продавница има различни стилови и бои,можете да го видите тоа во мојата продавница.6.Вашиот споделување и повратни информации се добредојдени, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.➤Обично,логистика е обично се испрати во рамките на 1-3 дена,а се очекува доаѓањето време е 15-20 дена.

R

Слични производи