.

.

Riry Нови Замена Универзална Samsung ТВ Далечинска Контрола Компатибилен со Сите Далечински Samsung Далечински LCD LED HD ТВ-НЕ Подесување Бара Универзален Далечински

Riry Нови Замена Универзална Samsung ТВ Далечинска Контрола Компатибилен со Сите Далечински Samsung Далечински

DEN 215.76
Количината на стоката

Comapatible Модели-Тоа се однесува за вашиот Samsung Smart Универзална Контроли BN59-01199 F AA59-00666 A AA59-00741 A AA59-00600 A AA59-00622 A BN59-01178 W AA59-00786 A AA59-00602 A AA59-00603 A AA59-01180 A AA59-01289 A BN59-01268 D BN59-01175 N.Едноставна универзален далечински-мала и компактна големина го прави овој далечински управувач за лесно да зафат и лошиот да се лизга.Лесен за употреба, Без програмирање или поставување на потребни.Овој Универзален Далечински Управувач користи две ААА батерии(Батерии не се вклучени).Ве молиме да се стави нови батерии внатре.Исклучителен Дизајн-Лесни ергономски дизајн го прави тоа многу удобно.Овој далечински управувач е лесно да се одржи и тешко да се менува.Копчето е фирма со добра еластичност.погоден за секого (деца, возрасни, стари лица итн.). 1 Година Гаранција - Секој ТВ далечински управувач доаѓа со 1 година гаранција.Брза испорака!Се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба било каква помош.универзален далечински управувач за Samsung ТВ серија е многу лесен и ергономски, и не бараат многу простор и удобно да се одржи од вашите раце.Тоа се користи за 99% модели на Samsung ТВ Серија. 1. Топло-копчиња : NETFLIX / премиер видео 2.Тоа е удобно рачен дизајн, лесно да се работи.Тоа е идеален избор кога оригиналниот далечински управувач е изгубена, скршени или кога сакате нова. 3.Ова е посветен замена за далечинска контрола не е оригиналот, но функција е 100% исто како и оригиналот и тоа ги опфаќа сите функции на оригиналниот далечински. 4.Не програмирање е потребно само вметнете ја батеријата во и добро работи со вашиот уред или приемник.Замени Далечински одговара за Samsung Smart 4 K UHD ТВ Сите Модели : UN43 RU7100 UN43 RU7200 UN43 RU710 D UN50 RU7100 UN50 RU7200 UN50 RU710 D UN55 RU7100 UN55 RU7200 UN55 RU710 D UN58 RU7100 UN58 RU7200 UN58 RU710 D UN65 RU7100 UN65 RU7200 UN65 RU710 D UN75 RU7100 UN75 RU7200 UN75 RU710 D UN43 RU710 DFXZA UN43 RU7200 FXZA UN50 RU710 DFXZA UN50 RU7200 FXZA UN55 RU710 DFXZA UN58 RU710 DFXZA UN65 RU710 DFXZA UN75 RU710 DFXZA RU7100 RU7200 RU710 D UN43 RU7100 FXZA UN50 RU7100 FXZA UN55 RU7100 FXZA UN58 RU7100 FXZA UN65 RU7100 FXZA; UN75 RU7100 FXZA UN55 RU7300 FXZA UN65 RU7300 FXZA UN43 RU7100 F UN43 RU7200 F UN50 RU7100 F UN50 RU710 DF UN50 RU7200 F UN55 RU7100 F UN55 RU7200 F UN55 RU7300 F UN55 RU730 DF UN58 RU7100 F UN58 RU710 DF UN65 RU7100 F UN65 RU710 DF UN65 RU7200 F UN65 RU7300 F UN65 RU730 DF UN75 RU7100 F UN75 RU710 DF UN75 RU7200 F Особено за Samsung далечински Модел : BN59-01301 A BN59-01175 N BN59-01199 F AA59-00741 A AA59-00786 A AA59-00602 A BN59-01247 A AA59-00743 A BN59-01175 B AA59-00818 A AA59-00603 A BN59-01199 G AA59-00622 A AA59-00496 A AA59-01180 A AA59-00666 A AA59-00600 A итн.

R

Слични производи