.

.

Gazechimp 10 Парчиња Облека Закачалки Тешки Нерѓосувачки Челик Метал Панталони Виси Полици Барови, 2 32cm

Gazechimp 10 Парчиња Облека Закачалки Тешки Нерѓосувачки Челик Метал Панталони Виси Полици Барови, 2 32cm

DEN 455.76
Количината на стоката

Може да се користи за спалната соба,плакар,бања,cloakroom и перална и повеќе. 10pcs Тешки Грб Закачалка. Дебелина 3мм колосек, не - дизајн.За сушење или складирање на било облека како палто, костим, кошула, панталони, итн.Изработени од нерѓосувачки челик, цврсти и rustproof.Опис : - 10pcs Тешки Грб Закачалка. - Дебелина 3мм колосек, не - дизајн. Изработени од нерѓосувачки челик, цврсти и rustproof. - Може да се користи за спалната соба,плакар,бања,cloakroom и перална и повеќе. - За сушење или складирање на било облека како палто, костим, кошула, панталони, итн.Пакетот Вклучува : 10 Парчиња од не ' Рѓосувачки Челик Облека Hanger Note : Бои може да бидат различни, поради различни monitor display.Ве молиме оставете малку разликата во големината поради прирачник за мерење.

R

Слични производи