.

.

Luseta Чајно Дрво & Argan Масло Detangling Шампон & клима уред Сет, 2 x 33.8 Оз

Luseta Чајно Дрво & Argan Масло Detangling Шампон & клима уред Сет, 2 x 33.8 Оз

DEN 1213.68
Количината на стоката

МАСЛО од ЧАЈНО ДРВО помага да се исчисти мрсна косата и скалпот избегнување губење на косата предизвикано од заглави порите.ARGAN МАСЛО придонесува за поправка на оштетена коса и да ја брани против сплит завршува.ПЕПЕРМИНТ МАСЛО може да се промовира скалпот циркулацијата на крвта за здрава коса.Боја-безбедно и идеален за сите типови коса, сулфат слободни шампон клима уред сет.Салон за квалитет шампон & клима уред за заклучување во вашиот боја и зачувување на вашите скапи салон услуга.

R

Слични производи