.

.

Око Колче Pin Мала Завртка Завртка Око Занаети Проекти Бисер Завртка за Бисер Привезоци(Златен)

Око Колче Pin Мала Завртка Завртка Око Занаети Проекти Бисер Завртка за Бисер Привезоци(Златен)

DEN 487.20
Количината на стоката

Четири различни бои се на располагање, сребро, злато, пиштол боја и розово злато.Боите се богати и разновидни и може слободно да се задоволувал да се задоволат различните барања на DIY.Целото тело е направен од чисто железо материјал, со висок квалитет, капка‑доказ и пресече‑отпорни.Electroplated и обоени, анти‑корозија, носат‑отпорни, и боја‑отпорни.Се користат со база како DIY додаток за бисер приврзоци.Различни стилови на бисер накит може да бидат заменети со различни бои за да се исполнат мулти‑фацетирани естетски потреби.Функција : 1. Целото тело е направен од чисто железо материјал, со висок квалитет, капка‑доказ и пресече‑отпорни.2. Electroplated и обоени, анти‑корозија, носат‑отпорни, и боја‑отпорни.3. Се користат со база како DIY додаток за бисер приврзоци.4. Различни стилови на бисер накит може да бидат заменети со различни бои за да се исполнат мулти‑фацетирани естетски потреби.5. Четири различни бои се на располагање, сребро, злато, пиштол боја и розово злато.Боите се богати и разновидни и може слободно да се задоволувал да се задоволат различните барања на DIY.Спецификации : Состојба : 100% сосема new Item тип : Завртка Око Колче Pin Material : iron Size : Прибл. 5x12mm/0.2x0.5in Weight : Прибл. 80g Користи : облека accessories Package Листата : 200 x Завртка Око Колче Pin Notice : Прирачник за мерење, со мали грешки.

R

Слични производи