.

.

Засекогаш Swaddle + Шапка Поставени од страна на Bazzle Бебе, Еластичен и Пријатна, 36 x 36 инчи, Унисекс, Новородените 0 до 3 Месеци (Розова & Чад Тај-Боја)

Засекогаш Swaddle + Шапка Поставени од страна на Bazzle Бебе, Еластичен и Пријатна, 36 x 36 инчи, Унисекс, Новородените

DEN 599.76
Количината на стоката

ПОДОБАР СОН : Заврши новиот пакет на радост за безбедност и удобност со пресоздавањето на чувство на матката.Swaddling помага да се спречи паѓање врз движења за да се обезбеди долго, мирен сон.Мекото шапка чува бебето главата топло.МЕКА И ПРИЈАТНА : Направен од висок квалитет на ткаенини за да се обезбеди дише топлина и релаксација за да ги смири вашето бебе во длабок сон.МУЛТИ-УПОТРЕБА : се Користи за многу повеќе од само примање ќебе или swaddle!Други користи вклучуваат старечки маска, стомакот време мат, шетач маска, burp крпа, или менување на маса капак.СТИЛСКИ : Модерни дизајни да ги собере сите нови родители стил и го прави совршен подарок за бебето раѓање соопштение!. 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : По Bazzle Бебе, ние стоиме со квалитетот на нашите производи, но што е најважно, ние стоиме зад нашите клиенти.Ако сте незадоволни со купувањето, ние ќе се обезбеди враќање на средствата.Со ништо да изгубите, тоа е лесен избор за да додадете во количката!.

R

Слични производи