.

.

Косата Четка-Гребло Четка,Ајфеловата Кула Срца Detangling и Додавање Сјај за Жените Mens Коса(8cr4c)

Косата Четка-Гребло Четка,Ајфеловата Кула Срца Detangling и Додавање Сјај за Жените Mens Коса(8cr4c)

DEN 311.76
Количината на стоката

Пластични Скалпот Масажа Четка Рачка и влакната се направени од GPPS пластика ,многу издржливи и преносни.Масажа на скалпот Функција - Специјален најлон мазна чешел, ефективна масажа поени.Анти-статички Функција - да се Избегне tangles и косата frizz, да ги задржи вашите косата мазна и здрава од статички и кршење на косата.Воздушна Перница Функција - Ги воздушен притисок балансиран со воздух дупка.Донесе додава еластичност и удобно масажа уживање.ЖЕНИТЕ И МАЖИТЕ и жените и мажите можат да ги користат нашите четка за да се добие сјајна и здрава коса.И тоа е погоден за сите типови коса,кадрава или права,долго или кратко,дебели или тенки,сува или мокра итн.Воздушна перница чешел косата со чешел електростатско чешел масажа чешел Материјал : GPPS Пластика Сите печатење освен воздух перница Воздух перница масажа чешел, пропустливи дупка во внатрешноста, се промовира циркулацијата на крвта, ублажување на замор; специјален најлон мазна чешел, ефективна масажа поени, да се избегне статични; кадрава коса не е лесно да се јазол.

R

Слични производи