.

.

Evonecy Возило Вентилација Кулер, Автомобил Издувни Фан 2V 0.5 W за Автомобил(Соларен автомобил Fan_Small Одбор, Pisa Потпрена Кула Тип)

Evonecy Возило Вентилација Кулер, Автомобил Издувни Фан 2V 0.5 W за Автомобил(Соларен автомобил Fan_Small Одбор,

DEN 256.80
Количината на стоката

Детоксикација функција.Ако температурата во внатрешноста на автомобилот е премногу голема, тоа ќе го објави 20 пати вишокот toluene.Со функцијата на детоксификација, намалување на температурата може да се намали toluene ослободување, обезбедува freshing воздух средина.Производот го има на функциите на ладење, deodorizing, детоксикација, defogging во дождливото време, и заштита на електрични уреди во автомобил.Погоден за општа намена модели.Здраво, енергија‑заштеда, воздух конвекција е добро за здравјето, со тоа, вашиот автомобил ќе биде кул и гориво‑ефикасна.Заштита на електрични апарати и намалување на температурата во автомобилот за да се заштити перформанси и животот на електрични апарати и електронски елементи.Функција : 1. Производот го има на функциите на ладење, deodorizing, детоксикација, defogging во дождливото време, и заштита на електрични уреди во автомобил.Погоден за општа намена модели.2. функција.Ако температурата во внатрешноста на автомобилот е премногу голема, тоа ќе го објави 20 пати вишокот toluene.3. Со функцијата на детоксификација, намалување на температурата може да се намали toluene ослободување, обезбедува freshing воздух средина.4. Заштита на електрични апарати и намалување на температурата во автомобилот за да се заштити перформанси и животот на електрични апарати и електронски елементи.5. Здраво, енергија‑заштеда, воздух конвекција е добро за здравјето, со тоа, вашиот автомобил ќе биде кул и гориво‑ефикасна.Како да го Користите : 1. Инсталирање на издувни гасови фан на прозорецот glass2. Издувните фан функција може да биде автоматски вклучена под sunlight Specification : Iteam Тип : Автомобил Издувни Fan Weight : Прибл. 328g / само 11,6 oz Voltage : 2 VPower : 0.5 WProduct Материјал : ABSSolar Панел : Monocrystalline silicon Product Големина : Прибл. 15 x 11 x 6 см / 5.9 x 4.3 x 2.4 во Пакет Листа : 1 x Издувните Фан 1 x Manual1 x Запечатување Tape Note : 1. Овој производ изјава : Тоа е сончевата енергија, вентилација, со моќ од 0,5 w.Не мислам дека тоа е електричен вентилатор.Главната функција е да вентилација.Автомобилот прозорецот е инсталиран со анти‑pinching, тоа не може да биде затворен цврсто.Затоа, купувачот кој има инсталиран анти‑малку страна, купи автомобил прозорецот и рече дека автомобилот прозорец не е затворен цврсто, ве молиме да мислат на решение со себе.2. Колку што има сончева светлина на тоа ќе се кандидира брзо,10 минути може да се земе на штетни гасови во автомобил.

R

Слични производи