.

.

Igus TJUM-23-16 DryLin Ниска Царинење Само-Усогласување на Сплит Линеарна Стапка, 16 mm ID, 26 mm Ширина

Igus TJUM-23-16 DryLin Ниска Царинење Само-Усогласување на Сплит Линеарна Стапка, 16 mm ID, 26 mm Ширина

DEN 1521.60
Количината на стоката

Сплит алуминиум адаптер со сферични областа на надворешниот дијаметар за само-усогласување цели.O-прстени за еластичен распоред на седење.Димензии на друг начин еквивалентен на стандард за оборотните топката лежишта.Опремени со JUM-01 лагер направени од iglide J. Обезбедени со задржување клипови според DIN 471 или 472 (не е вклучено во испорака).Dry Lin Р линеарна обичен лежишта, направени од цврсти полимери, се dimensionally еквивалентен стандард топката лежишта.Тие се направени целосно од носат отпорни iglide материјали нуди технички предности, како и јасна цена предност.

R

Слични производи