.

.

Автомобил Багажникот Спојлер Усна Комплет Заден Спојлер на Багажникот Опашка Крило, Карбонски Влакна Заден Спојлер на Багажникот Опашка Крило Сјајни Црни за S250 IS

Автомобил Багажникот Спојлер Усна Комплет Заден Спојлер на Багажникот Опашка Крило, Карбонски Влакна Заден Спојлер

DEN 6563.76
Количината на стоката

Најдобро искуство : Ние се стремиме да ви обезбеди најдобар квалитет на производи и услуги.Ве молиме проверете со информации за производот и слики внимателно пред да го купат за да се избегне грешки.Примена : сјајни црни карбонски влакна заден спојлер на багажникот, совршено се вклопуваат за S250 IS300 IS350 2006-2013.Ве молиме прочитајте ги информациите за производот, слики, итн.,за да се потврди дали тоа е погоден за вашиот модел пред да направите среќен купување.Материјал : Овој Заден Спојлер на Багажникот е направен од карбонски влакна материјал, отпорен на висока температура, анти‑носат и анти‑корозија, висока цврстина, долготрајност.Можете да ги користат со доверба.Едноставен за инсталација : автомобилот багажникот спојлер усна комплет може да се монтира лесно и брзо, не сложено алатки и операции потребни, лесен за употреба.Аеродинамичен дизајн носи крајната трки изглед, во голема мера се подобри спортски изглед на вашиот автомобил.Advanatge : На аеродинамичен дизајн носи крајната трки изглед, во голема мера се подобри спортски изглед на вашиот автомобил.Тоа може да го намали лифт сила во задниот дел на автомобилот, подобрување на downforce, влечење и стабилност, намалување на повлечете и да се подобри ефикасноста на искористувањето на горивото.Спецификација : Предмет Тип : Заден Спојлер на Багажникот Материјал : Јаглерод Влакна Боја : Сјајни Црни Карбонски Влакна Fitment : За S250 IS300 IS350 Седан 2006-2013 Пакет Листа : 1 x Заден Спојлер на Багажникот.

R

Слични производи