.

.

Во Текот На Тоалет Складирање Рек: Ѕид Монтирани Еден Слој Бања Челик Полица Само Лепило Тоалетна Хартија Носителот Простор Saver Бања Организатор

Во Текот На Тоалет Складирање Рек: Ѕид Монтирани Еден Слој Бања Челик Полица Само Лепило Тоалетна Хартија Носителот

DEN 849.36
Количината на стоката

Поништуваат.Еден Слој Над Тоалетот За Складирање Рек Комунални Јаглероден Челик Бања Полица.Се ѕидовите од вашиот дом секогаш полн со различни boreholes?Овие boreholes изгледа грозен и да го поткопа убавината на вашиот дом.И се чини дека е тешко да се елиминираат овие boreholes, и понекогаш се трошат многу пари за реновирање на ѕид.Сепак, ние дизајниран ова не - удар складирање решетката да ги реши вашите проблеми.Со уникатен дизајн на хартија носителот, не може да се стави крпи, тоалетна хартија, шампон и други toiletries, но, исто така, potted растенија.Опис На уникатен дното подготвуваат ослободи од worring за вашата бања рокот паѓа надвор.Покрај тоа, факултативна лепило основи се предвидени за двојна заштита.Карактеристики - Димензии : 31. 80 X17. 00 X15. 20 cm12. 50 X6. 68 X5. 97 инч.- Боја : Црна - Материјал : Јаглероден Челик Пакет Вклучувајќи 1 x Складирање Решетката.

R

Слични производи