.

.

Cosoki Солиден Оклоп Случај Компатибилен со iPhone 13 Случај Неуништив Капка Отпор Одлична Нула Отпор Црна 6.1 Инчи

Cosoki Солиден Оклоп Случај Компатибилен со iPhone 13 Случај Неуништив Капка Отпор Одлична Нула Отпор Црна 6.1

DEN 724.80
Количината на стоката

Производителот гаранција може да не се применува.Компатибилен со i Phone 13. Поместена агли може да се заштити вашиот телефон од случајно капки, удари, прашина и гребнатини.Флексибилни TPU + тешко КОМПЈУТЕР на грбот и КОМПЈУТЕР браник на предната страна.Мека внатрешна и тешко надворешните слоеви апсорбира и ги пренасочите влијанија, отворен пристап кон пристаништа и звучници.Прстен потпирачот може да биде лесно да се ротира 360° и седи цврсто на i Phone случај.

R

Слични производи