.

.

Seeknit KA06313 Кружни Игли за Плетење, 100 cm x 5.00 мм, Беж

Seeknit KA06313 Кружни Игли за Плетење, 100 cm x 5.00 мм, Беж

DEN 1408.80
Количината на стоката

Игли имаат флексибилни зглобот.Ја спречува извртување и овозможува нежна плетење.Направени од Јапонски бамбус.Одлична густина, флексибилност, боја и сјај.Неверојатно силен, лесен и удобен за користење.Сите Кинки Amibari круг игли имаат флексибилни вртливата што го спречува извртување и овозможува непречено плетење.Кинки Amibari игли за плетење и галантерија се направени од Јапонски бамбус и се карактеризира со одлична густина, флексибилност, боја и сјај.Начинот на кој тие ги прават своите квалитетни производи се врши преку посебен процес што го прави бамбус алатки неверојатно силна.Мерки 100 cm должина на 5.00 мм дијаметар.

R

Слични производи