.

.

100 Компјутери Јасно Меур Mailers 7x8 Инчен Само Запечатување Меур Пошта за Превозот,Складирањето,се Движат,Пакување

100 Компјутери Јасно Меур Mailers 7x8 Инчен Само Запечатување Меур Пошта за Превозот,Складирањето,се Движат,Пакување

DEN 743.76
Количината на стоката

1.Двојно ѕидови меур,тие се клучни за нашите супериорен заштита и трајност е балон материјал кој е мазна на двете страни. 2.Големина : Прибл.18x20 cm/7x8 инчен меур торба,convenent да ја користите. 3.Висока-брзина на превозот торби; дебела кеси понуди супериорен заштита од кршење и гребење. 4.Поместена меур пошта се импресивно дизајниран за да се оптимизира просторот без додавање на дополнителна тежина; Користење на featherlight, речиси бестежин материјали, тие помагаат да се намали цената на превозот. 5.Тоа е пластовидно,bumpable,stuffable и shipable Нуди одлична заштита за вашите производи и услуги за време на превозот,складирање или транспорт.Материјал : Пластични Големина : 18*20+4cm Боја : Јасно Пакување листа : 100*Меур Кеси Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

R

Слични производи