.

.

Emoshayoga 180Pcs Bobbin Пријатели, Нишка Bobbins Контрола на Носителот Пластични Тема Контрола Добри Својства Bobbin Тема Пријатели Сет за Шиење MachineBobbins Организатор

Emoshayoga 180Pcs Bobbin Пријатели, Нишка Bobbins Контрола на Носителот Пластични Тема Контрола Добри Својства

DEN 1617.60
Количината на стоката

Bobbin менгеме им помогне на машина за шиење да се создадат професионални процесот, нема хаос за вашиот шиење работа.На bobbin носителот може да се користи за повеќето шиење и везови spools (освен големи комерцијални или екстра‑големи spools), која заштедува време, да најдете мал nicks на bobbin да го фати на конец.Гајтанот носителот поседуваат долго време да се користи и чува, повеќе боја ќе ги задоволи вашите differemt барања.Bobbin пријатели се направени од високо‑квалитетни пластични и имаат добри својства на издржливост и expandability.Тема гајтанот стеги се погодни за разни употреба и да се вклопат за повеќето bobbins и bobbins.Функција : 1. Bobbin пријатели се направени од високо‑квалитетни пластични и имаат добри својства на издржливост и expandability2. Гајтанот носителот поседуваат долго време да се користи и чува, повеќе боја ќе ги задоволи вашите differemt demands3. На bobbin носителот може да се користи за повеќето шиење и везови spools (освен големи комерцијални или екстра‑големи spools), која заштедува време, да најдете мал nicks на bobbin да го фати thread4. Тема гајтанот стеги се погодни за разни употреба и да се вклопат за повеќето bobbins и bobbins5. Bobbin менгеме им помогне на машина за шиење да се создадат професионални процесот, нема хаос за вашиот шиење work Specification : Предмет Тип : Bobbin buddies Color : Жолта, црвена, темно сина, светло сина, езерото сина, зелена, розова, јоргованот, modena Specifications : 9 Бои, 20 за секоја боја Пакет Листата : 180 x Bobbin Пријатели(жолта, црвена, темно сина, светло сина, езерото сина, зелена, розова, јоргованот, модена, 20 за секоја боја).

R

Слични производи