.

.

YG-1 46289CF HSSCo8 Крајот Мелница, 4 Flute, Редовни Должина, Топката Носот, Двојно, TiAlN-Futura Заврши, 3-1/16 Должина, 1/8

YG-1 46289CF HSSCo8 Крајот Мелница, 4 Flute, Редовни Должина, Топката Носот, Двојно, TiAlN-Futura Заврши, 3-1/16

DEN 1156.32
Количината на стоката

Исто изградба карактеристики како E2020 крајот фабрика во повеќе економски верзија.Ги отстранува повеќе материјал за мелење.Машина земјата рецка обезбедува позитивни енкориџ во алатка на носителот.Високи Перформанси.YG-1 е со седиште во Јужна Кореја.Глобален лидер во резен алат, YG-1 е обезбедување на високи перформанси мелници, вежби, славини и ротари алатки за повеќе од 20 години.Подигнување на натпреварувачки дух и вертикална интеграција ни овозможува да се обезбеди највисок квалитет по најдобра цена.Ова е причината зошто ние го велат, Ако тоа не е YG-1, тоа не е совршен.

R

Слични производи