.

.

Помине Уметност Рака Перница, Ноктите Рака Остатокот Перница Меки и Удобни за Нокти Училишта за Нокти Салони за Нокти Уметници

Помине Уметност Рака Перница, Ноктите Рака Остатокот Перница Меки и Удобни за Нокти Училишта за Нокти Салони

DEN 570.96
Количината на стоката

Професионални помине производи, погодни за нокти салони, ноктите училишта, ноктите уметници и лична или семејна употреба.Убави бои и стилски изглед, со што се обезбеди добро за повеќе клиенти.На здрав патент е stitched со мали и нежни патент, што го прави се отвори брзо.Висок квалитет на СТП кожа материјал, меки и удобни, трајни, носат‑отпорни, и не исчезнат.Pillowcase и внатрешниот сунѓерот може да се мијат одделно, и задниот дел патент ви овозможува лесно да се отстрани pillowcase за чистење.Функција : 1. Висок квалитет на СТП кожа материјал, меки и удобни, трајни, носат‑отпорни, и не исчезнат.2. Pillowcase и внатрешниот сунѓерот може да се мијат одделно, и задниот дел патент ви овозможува лесно да се отстрани pillowcase за чистење.3. Убави бои и стилски изглед, со што се обезбеди добро за повеќе клиенти.4. Професионални помине производи, погодни за нокти салони, ноктите училишта, ноктите уметници и лична или семејна употреба.5. На здрав патент е stitched со мали и нежни патент, што го прави се отвори брзо.Спецификација : Предмет Тип : Рака Остатокот Pillow Material : СТП leather Hand Перница Големина : Прибл. 28 x 12 cm/11.0 х 4.7 in Cushion Големина : Прибл. 43.8 x 30cm/17.2 x 11,8 in Characteristic : Монтажни дизајн, полесно расклопување и чистење, нежен и лесен допир, и природно се вклопуваат во зглобовите.Употреба : апарати за Домаќинство, ноктите салон, итн.Пакет Листа : 1 x Помине Рака Остатокот Перница 1 x Помине Рака Остатокот Pad Note : дозволете малку грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

R

Слични производи