.

.

RALAN Силиконска Гума Покрива Кожата случај Против Пролизгување Вода Трансфер Прилагодите за PS5 Контролер + Екстра Палецот Костец x 10.

RALAN Силиконска Гума Покрива Кожата случај Против Пролизгување Вода Трансфер Прилагодите за PS5 Контролер +

DEN 2395.20
Количината на стоката

♥ 【СУПЕР ОДГОВАРА】 - На силиконска маска/кожата за SONY Play Sation 5 контролер,се Вклопуваат особено околу порт за полнење и копчиња.Силна силиконски материјал, но флексибилен и вид на допир толку добро да се одржи со дополнителна контрола врз текстура површината.Внимателни заштита и удобно рака се чувствуваат.Ви нудиме долготрајна заштита за вашиот видео игра додатоци. ♥ 【1 Кожи И 10 Палецот Костец】 - Има 1 силиконска маска на кожата за PS5 Контролер, 5 пара на палецот костец,5 пара на палецот костец се снабдува со кожата се многу лесно да се стави на и тие се направи добра работа за зголемување на точноста на аналогни стапови, додека за обезбедување на добро ниво на удобност.Кога не можете да се префрлите назад на основната контролер во текот на играта, ќе се најде потпора да ви помогне да се доживее. ♥【ЦЕЛОСНА ПОКРИЕНОСТ】 - Шепа дизајн палецот костец заштитете го вашиот PS5 контролер џојстик против прашина и нечистотија.Оваа ултра тенка кожа опфаќа вашиот gamepad и апсорбира помали шокови, гребнатини и остатоци додека овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа. ♥【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА И да ги ОТСТРАНИ】 - не се меша со повеќето контролер полначи.Силиконска кожа е лесно да се отстрани и да се перат, бидете сигурни дека да се исуши, пред повторно прикачување на вашиот контролер. ♥【СОВРШЕНА ЗАШТИТА】 - ги Штити вашиот контролер од шокови, гребнатини.Чувајте ги вашите PS5 контролер безбедно и нови и во стил со овој силиконска кожа случај.Заштити вашата безжична или кабелска контролер!.Спецификации Материјал : Медицински Одделение Меки Силиконски.Употреба : Заштитна Обвивка на Кожата за игра контролер Компатибилност : Sony Play Station 5 Контролер.

R

Слични производи