.

.

UpBright AC/DC Адаптер Компатибилен со Yunjetek S7C KJHKH-127 25.9 V 2200mAh 25.9 VDC 2200 mAh Литиум Li-ion Батерија 300W 26Kpa Моќен Вшмукување Стап Vac Cordless Правосмукалка Напојување Полнач

UpBright AC/DC Адаптер Компатибилен со Yunjetek S7C KJHKH-127 25.9 V 2200mAh 25.9 VDC 2200 mAh Литиум Li-ion

DEN 309.60
Количината на стоката

Светот Широк Влезниот Напон 100-240 VAC 50/60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита).Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 цела година гаранција за услугите. ⚠️(( ЗАБЕЛЕШКА !!Овој објект САМО ✅ одговара Директно на полначот на Вакуум ❌ ЌЕ НЕ одговара на Dock Станица за Полнење )).Up Bright Нови Глобалната AC / DC Адаптер Компатибилен со Yunjetek Модел Бр.S7 C KJHKH-127 KJHKH127 DC 25.9 V 2200m Ah 25.90 V 2200 m Ah 25.9 Volt 25.9 Volts 25.9 VDC 25.9 V 25.9 VDC Литиум-јонска Li-ion Батерија Пакет 300 W 26 Kpa Моќен Вшмукување Лесни Рачни Стап Vac Cordless Правосмукалка Тешко Кат Тепих Автомобил домашно Милениче Коса Напојување Кабелот Кабел PS Ѕид Дома Полначот Мрежа ПСУ. (Забелешка : ⚠️!!! 25.9 V е Вакуум батеријата напон. ⚠️!!! ❌НЕ полначот напонот.Ве Молиме Проверете За Компатибилност Со Вашиот Апарат.Ви благодариме.). ⚠️!!!Совети : акумулатори не траат засекогаш, просечната батеријата да трае од 1 до 3 години.Ако батеријата е стар/мртвите, тоа нема да прифати бесплатно.Но полначот не е проблем.Ако не сте сигурни дали батеријата или полначот се мртви или не.Мора да имате volt метар, со цел да се каже дали или не полначот работи.Up Bright Нови Глобалната AC / DC Адаптер Компатибилен со Yunjetek Модел Бр.S7 C KJHKH-127 KJHKH127 DC 25.9 V 2200m Ah 25.90 V 2200 m Ah 25.9 Volt 25.9 Volts 25.9 VDC 25.9 V 25.9 VDC Литиум-јонска Li-ion Батерија Пакет 300 W 26 Kpa Моќен Вшмукување Лесни Рачни Стап Vac Cordless Правосмукалка Тешко Кат Тепих Автомобил домашно Милениче Коса Напојување Кабелот Кабел PS Ѕид Дома Полначот Мрежа ПСУ CECCCROHS 100-240.

R

Слични производи