.

.

Potted Растенија Зелена Кактус Шема Намирници Продавница Торба Расклопна Комунални Tote Торба Виткање Перење Кошница Кошница

Potted Растенија Зелена Кактус Шема Намирници Продавница Торба Расклопна Комунални Tote Торба Виткање Перење

DEN 960.00
Количината на стоката

Големина : 12.6"H x 22"L x 11.4"W, Капацитет : 50 Литри.Премиум Квалитет : Направен од 300 D оксфорд ткаенина, тоа е лесен за носење и многу издржливи.Издржливи и Расклопна : Оваа алатка tote со 4 поддршка мислења за да ја задржи својата форма и исто така расклопна за лесни за складирање.Лесен за Носење и Чување : 2 средината-должина на рачки прави сметководствена лесно.Отворете врвот го прави полесно да се фрли и ги собереш работи во чување торба.Мулти-функционални Tote Торба : да се Користат како намирници торба на пазарот , ја носат од вашите купувања, се користи за складирање на полица, или како автомобил или багажникот организаторот.

R

Слични производи