.

.

Природен Памук Предиво (4/6) од Circulo - Бразилецот Богородица Памук - 24.7 оз - Undyed - Пакување од 1 Топка - Боја 20 Природни

Природен Памук Предиво (4/6) од Circulo - Бразилецот Богородица Памук - 24.7 оз - Undyed - Пакување од

DEN 592.80
Количината на стоката

✅ 100% Бразилецот богородица памук. ✅ Изберете од 4 различни дебелини.Природен Памук има неспоредлива допир и мекост.Тоа е 100% Бразилецот богородица памук во различни дебелини, така што ќе има повеќе квалитет и yardage за вашите проекти.Покрај тоа, таа има долги влакна кои се гарантира многу поголема трајност на вашиот прирачник уметност.

R

Слични производи