.

.

Електрични Ручек Кутија - Преносни Храна Потоплите 110V&12V Двојна Употреба Оброк Ручек Грејач Kepota со Отстранлив 304 од не ' Рѓосувачки Челик Храна Грејач Контејнер & Лаж

Електрични Ручек Кутија - Преносни Храна Потоплите 110V&12V Двојна Употреба Оброк Ручек Грејач Kepota со Отстранлив

DEN 872.40
Количината на стоката

【Автомобил/Home Двојна Употреба】Каже збогум на Брза Храна!Нашите електрични храна потоплите, содржи две различни приклучоци : еден за Работа/Дома (110 V) и уште еден за Автомобили/Trucks (12 V).Со овој пренослив ручек кутија, можете да го користите за да кога и каде. 【Храна Одделение Материјал】На електрична двојна употреба храна потоплите се направени од храна одделение PP материјал и 304 од не ' рѓосувачки челик.Еколошки и нетоксичен.На врвот лажица складирање кутија е лесно за чување прибор, вклучувајќи лажици и предници. 【Три Слоеви Демонтажа Дизајн】На хуманизирано три-слој кој се одвојува дизајн е погодно за исхрана и средства за чистење, и ги одделува ориз и зеленчук, без чуден мирис.Внатрешниот храна фах има 3 делови со капацитет 600ml и две 200ml. 【Лесен за Употреба】Подготви свој омилен здрави оброци, а потоа изберете автомобил користите кабел или домашна употреба кабел за приклучок во авто греење ручек кутија.Тоа ќе полека и рамномерно загрева вашиот оброк да се зачува влага и да го подобрат вкусот.Индикатор светлината нагоре, тоа значи дека храната е греење. 【Широко се Користи】Погодна за ученици, компанија, канцеларија вработени и надвор работници кои треба да се носат ручек од себе.Исто така погоден за возач кој има да се вози на патот за долго време како Uber возачи и Испорака на возачите.

R

Слични производи