.

.

Ericetion 2 парчиња на Жените Божиќ Коса Бенд Еластична Шамија Коса Врски конска опашка Носителот со Снегулка Коса Додатоци Јажиња за Жени

Ericetion 2 парчиња на Жените Божиќ Коса Бенд Еластична Шамија Коса Врски конска опашка Носителот со Снегулка

DEN 583.20
Количината на стоката

Косата прстен дава силна поддршка без да се оштети.Оваа женски губење на бендот исто така, може да се користи за да се DIY некои убава лак бендови.На chirstmas коса прстени може да се примени во различни , партии, церемонии, направи да изгледаат повеќе шармантен.Еластичен коса бенд е погодна за средни густа коса.Не метал коса бенд, не заплитане, заплитане или влечење за коса, која може да се фати вашата коса добро и ќе не боли вашата коса, лесно да се носат на или полетување.Овие коса врски се направени од полиестер.Секој конска опашка носителот содржи трајни и добра растеглив гума јаже.Тоа е многу лесно да се закачите на вашата коса.Зајакот уво има жица.Спецификација : Боја : Како што е прикажано.Потекло : CN(Потекло).Предмет Тип : Headwear.2 парчиња* косата врски.Големина : 25*6.5 см.Пакет Содржина : .Материјал : Полиестер.Применливи сезона : Четири сезони.Answer : ___________________________ NOTE : 1.1 инчен=2.45 cm/1cm≈0.393inch2.Ве молиме овозможи 1-3 см грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да bid3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на производот.

R

Слични производи