.

.

Дома Стилски и Едноставен Вертикална Облека Рек, Спална соба Влезот Метал Поддршка Облека Железнички Мултифункционален Складирање Рек Dorm Соба Чевли Рек Зачувате ?

Дома Стилски и Едноставен Вертикална Облека Рек, Спална соба Влезот Метал Поддршка Облека Железнички Мултифункционален

DEN 1058.40
Количината на стоката

: Грб Полици:Суштински елементи за живот, секојдневниот додатоци на влезот треба да бидат достапни во сите времиња и организиран; обезбеди посетители со соодветен простор за нивните предмети и ги прават да се чувствуваат удобно во вашиот дом или канцеларија. : Грб Полици:Инстант гардероба или екстра простор за виси облеката : или да ја користите како инстант гардероба во изнајмување станови, апартмани и куќи. : Грб Полици:Стабилна на тепих или нерамна подот без да се грижиш за ѓубрето над; и заштитете го вашиот под од гребење. : Грб Полици:Применливи сценарија : дневна соба, спална соба, облека продавница, студија, кафуле, ресторан, бар, канцеларија, итн. : Грб Полици:Карактеристики : подвижни, со висок квалитет : анти- ' рѓа и трајни, не ќе се деформира, силна, силна капацитет на носивост, силна стабилност.Едноставна преносни закачалка, погоден за секое место.Особено погоден за еден апартман Тип : Подот сушење рек Материјал : Метал Боја : Црна , Бела Големина : 167*60СМ , 167*80СМ Дали треба да се инсталира : Да Овој производ не содржи никакви други додатоци да се Создаде различни складирање стилови, едноставни и стилски Разумен просторни шема дизајн, стабилна и не тресење Широко се користи : Виси облека, чанти, капи, крпи, шалови и други мали дневни потреби, погоден за дневна соба, спална соба, тоалет, облека продавница, канцеларија и други врати, партиции, декорација на Овој производ е инсталиран рачно, и инсталацијата не е едноставен и лесен, Ако стоката се оштетени или загубени за време на транспортот, не грижете се, ние ќе испрати нов производ или враќање штом ќе ни овозможи со фотографии и други докази; Овој мулти-функционални управување со складирање управување и складирање на решетката може да се покаже вашите омилени работи.Дали тоа е дневна соба, спална соба, студија или дури и кујна и бања.На моќна привлечност на овој производ може да се примени во секој простор во домот.Добредојдовте да пребарувате и да купувате, и со нетрпение очекуваме да ви служи!Потсетување : Бидејќи ние ги користиме меѓународните логистика, успешна испорака обично трае 15-25 дена, повеќе од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас во времето.Совет : Поради различни мерење алатки, 1-2 CM грешки може да се случи.Мало хроматските аберации може да се случи поради снимање и агол на светлината.Ова е нормално, ве молиме understand Welcome на вашата следна посета!.

R

Слични производи