.

.

Chstls Круг Keycap Тастатура Случај за iPad 10.2 8-ми Генералот 2020 година / 7 Генералот 2019, iPad Воздух 3 10.5, СТП Кожа Folio Стојат Покрие со Магнетни Безжична Bluetooth Тастатура/Молив Но

Chstls Круг Keycap Тастатура Случај за iPad 10.2 8-ми Генералот 2020 година / 7 Генералот 2019, iPad Воздух

DEN 717.60
Количината на стоката

Компатибилност : Само за Apple i Pad 10.2" 8-ми Генералот 2020 Година (A2270/A2428/A2429/A2430), i Pad 10.2" 7 Генералот 2019 (A2197/A2198/A2200), i Pad Воздух 3 10.5" 2019 (A2123/A2152/A2153/A2154), i Pad Про 10.5" 2017 (A1701/A1709/A1852).Тоа Не е добро за сите други уреди.Ве молиме проверете вие број на модел (на задната страна на вашиот уред) пред да го купите.Високо Квалитетен Материјал & Mutiple Агол на Гледање:Премиум СТП кожа капак и мека, микрофибер-наредени внатрешни работи обезбедува целосна заштита за вашиот i Pad.Таблета тастатура е magnetically спроведени и многу разноврсна и внимателен дизајн лесно се прилагодува на она што удобен агол најмногу ви одговара.Монтажни Тастатура & Auto Sleep / Wake Функција : Овој i Pad тастатура случај доаѓа со свитлива и монтажни тастатура.Тоа автоматски го буди или става вашиот таблети за спиење, кога тоа е отворена или затворена,заштедите многу енергија за вашиот таблет. (работи само, БЕЗ тастатура во прилог).Совршено Одговара : На прецизно отсекување на испис овозможи да уживате во сите негови карактеристики, а тоа е целосно заштитени од удари и гребнатини.Тенок дизајн додава максимална заштита со минимална големо.Толку лесен и лесно да се носат.Услуги : Ние обезбеди 12 месеци гаранција.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

R

Слични производи