.

.

DÉBUT Чипка Пред L Дел Шарени Перики ноќта на Вештерките Cosplay Синтетички Перики Страна Дел на Телото Бран Чипка Перика Отпорни на Топлина Влакна Брановидна Виножито Б

DÉBUT Чипка Пред L Дел Шарени Перики ноќта на Вештерките Cosplay Синтетички Перики Страна Дел на Телото Бран

DEN 1295.76
Количината на стоката

【МОДЕРЕН ПЕРИКА】Виножито шарени синтетички перика, раскошна боја дизајн, природна транзиција на повеќе бои, хармоничен и удобно. 【ГУБЕЊЕ на КВАЛИТЕТОТ】Оваа чипка пред синтетички перика е направен од синтетички високи-температура влакна.Супер меки на допир, природен изглед, дефинитивно вашиот секојдневен носат замена коса перика. 【ЛЕСНО ДА се НОСАТ】Рака-врзани 13 инчен пред чипка на косата прави повеќе природни отколку нормално синтетички перики.Просечната големина капа со прилагодливи ремени и 3 чешли за сит се вклопуваат и да се обезбеди одговара.Длабоко страна разделба чипка изгледа толку природен. 【ШИРОКО се КОРИСТИ】Тоа е природен брановидни кадрици и прекрасни бои, ќе биде добар избор за сите прилики.Погодна за секој прилики како што партии, секојдневно стилови, празници, свадби.Ќе биде shinning на оние прилики. 【ТОПЛО СОВЕТИ】објектот е лесно да се мијат и се грижи за само користење на малку благ шампон во ладна вода.На перика може да се врати во рок од 30 дена колку што е во неговата оригинална состојба.Опис : Здраво, ви благодариме за гледање на оваа згодна перика, кој е направен од висок квалитет на висока температура отпор влакна.Можете да го носат на било каков повод или користите секој ден.Ако тоа може да ги красат вашата убавина, тоа ќе ни биде чест.Бренд Име : DÉBUT Текстура : Брановидна Тежина : 213±3g Должина : 29 инчи (не се слагам) Губење на Материјал : Висока температура влакна Чипка Тип : Несакани дел чипка Капа Големина : Просечна Големина Боја : Colofur виножито боја Внимание : БОЈА : НЕ МОЖЕ да БИДЕ ОБОЕНА.RESTYLE : Ние не препорачуваме да се обидува тоа, освен ако со помош на професионален фризер.Некои подетални информации за синтетички перика : Синтетички перики се буквално непрепознатливи од човечка коса, освен за најмногу се практикува од око.Синтетички перики има "меморија", што значи ја одржува својата бран или навивам, текстура и јачина, кои бараат минимално одржување.Синтетички перики, сепак, не се наменети да ја прифати постојан бран или промена на бојата и може да бидат трајно оштетени од употреба на виткање песна, удар фенови или топла ролки.Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Коса Должина : О : перика мерки 29 инчи во неговата оригинална состојба.Ако ви се слагам со тоа, ќе ја надмине 32 инчи.П : Како да складирање на перика по користење?A : се Стави перика на перика стојат или манекен, или чувајте го на косата нето и пластична кеса, чувајте ги на ладно и суво место.Потсетник : може да биде мала разлика помеѓу сликата и производот вашиот добиваат должи на светлина и го следат причина.

R

Слични производи