.

.

Lurrose 4 Поставува Прилагодливи Clippers Ножеви Коса Тример Замена Глави за 8148 Beautymisc

Lurrose 4 Поставува Прилагодливи Clippers Ножеви Коса Тример Замена Глави за 8148 Beautymisc

DEN 1127.76
Количината на стоката

Откако ќе заврши инсталацијата правилно, нашите замена глави може да се работи ефикасно без стрес.Можете да го вклучите и исклучите неколку пати за да бидете сигурни дали имате усогласени замена глави.Имајте сигурни дека левата рака на забот на замена на главата е поврзана со првата мали забот на дното замена главата, а потоа можете да се стегне завртки.Прво, нека прилагодливи рачката на замена на глава да одат на целосна напред позиција, место на мали замена на главата во текот на clipper вози прст.Тогаш позиција на големи дното замена на глава на мали замена главата, користете ја завртката и делумно се стегне.Опис на Секоја коса тример замена главата е дизајниран со 2 дупки, полесно за вас да работат, исто така може да ви донесе почист и постабилна коса за сечење искуство, тоа може да се применува непречено и ефикасно да плови низ најмногу коса без стрес, ви овозможи да имаат чист и уреден изглед дома.Карактеристики - Материјал : не ' Рѓосувачки челик.- Големина : За 4. 50 X3. 80 X0. 50cm/ 1. 77 X1. 49 X0. 20inch.- Примена : Компатибилен со 8148.- Прво, нека прилагодливи рачката на замена на глава да одат на целосна напред позиција, место на мали замена на главата во текот на clipper вози прстот.- Тогаш позиција на големи дното замена на глава на мали замена главата, користете ја завртката и делумно се стегне.- Имајте сигурни дека левата рака на забот на замена на главата е поврзана со првата мали забот на дното замена главата, а потоа можете да се стегне завртки.- Можете да го вклучите и исклучите неколку пати за да бидете сигурни дали имате усогласени замена глави.- Откако ќе заврши инсталацијата правилно, нашите замена глави може да се работи ефикасно без стрес.Пакет Included4 Поставува x clipper замена глави.

R

Слични производи