.

.

Navitech Акција Камера Ранец & 8-во-1 Додаток Комбо Комплет со Интегриран Градите Рака - Компатибилен со Kitvision Потфат 720P Камера Акција

Navitech Акција Камера Ранец & 8-во-1 Додаток Комбо Комплет со Интегриран Градите Рака - Компатибилен со Kitvision

DEN 959.76
Количината на стоката

Интегрирани планината за вашата акција на камерата.Тешко, абразија-отпорен материјал.Вода-отвратителен пред скапоцености џеб со интегриран складирање случај да се заштитат и да ја организирате вашата камера и додатоци.Прилагодлив, поместена, рамо ремени за вкупно удобност.Интегрирани 8-во-1 додаток комбо комплет.Камерата ранец е голема висок капацитет додаток со премиум карактеристики.Класичен акција камера ранец дизајниран со современ стил.Своите трајни вода-отвратителен надворешноста и исклучителни внатрешни соочи се гарантира дека вашиот уред и додатоци се заштитени и безбедни додека поместена рамо ремени рамномерно се дистрибуираат товарот за сите-ден вршење на удобност. "1 x Главата за околу Рака 1 x Градите Појас Рака Планината 1 x J Кука Тока 1 x Жолта Лебди Рака Зафат 1 x Рака 1 x Вшмукување Чаша 2 x Завртки.

R

Слични производи