.

.

SFFZY Спалната соба Светилка Романтични и Сентиментални Ноќни Неколку Ноќ Светлина Забава Атмосфера Нето Црвена Соба Табела Светилка

SFFZY Спалната соба Светилка Романтични и Сентиментални Ноќни Неколку Ноќ Светлина Забава Атмосфера Нето Црвена

DEN 8801.28
Количината на стоката

Оваа спална соба ноќни ламби.Сенка материјал : крпа.Светилка тело материјал : керамички.Процес : спреј бои мат.Светилки носителот : E14 навој светилка штекер.Сенка материјал : крпа.Светилка тело материјал : керамички.Процес : спреј бои мат.Напон : 110 V~240 V.Стил : едноставен и модерен.Светилки носителот : E14 навој светилка штекер [максимална моќност] 6w.Материјал : керамички светилка тело / ткаенина абажур / electroplating хардвер [(занаетчиски) прирачник.Примена : свадба/спална соба/студија/дневна соба хотел/engineering Space : 5-15 милиони простор за користење.1 x табела светилка .Answer : ___________________________ Note : 1.Има можеби малку blemish се должи на рачно изработени процес; И метал заклучување може да изгледа како ' рѓа, бидејќи на ретро одлуки ефекти.2.Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. 3.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

R

Слични производи